Skip links

Jaunbūve

Viesnīcas ēkas jaunbūve Saulkrastos

Visi projekti

Saulkrastos, jūras malā pagājušā gadsimta vidū tika uzbūvēta Zvejnieku apmetnes tīklu noliktava un žāvētava. Vēlāk 1990-tos gados ēka tika pārbūvēta un pielāgota pašizklaides vajadzībām un funkcionēja kā mūzikas klubs ar nosaukumu “Katrīnbāde”. Līdz ar īpašnieku maiņu 2017. gadā tika izlemts šo ēku pārbūvēt par mūsdienu prasībām atbilstošu viesnīcas ēku ar apartamentiem.

Papildus ērtiem apartamentiem ēkā ir izvietota SPA zona ar pirtīm un masāžas kabinetiem, pirmajā stāvā paredzēts restorāns. Ēkā kopā paredzēti 26 nummuriņi, katrs aprīkots ar virtuvi, lielākie no tiem – 80 m2 lieli trīsistabu nummuriņi. Projektā liela uzmanība ir pievērsta apmeklētāju ērtību nodrošināšanai, kas paredz autonomu ventilācijas, dzesēšanas sistēmu, nummuriņu gudrās atslēgas risinājumi, dažādu pakalpojumu saņemšanas attālināti caur aplikāciju. Domāts par energoefektivitāti sākot ar sienas pīrāgu, beidzot ar akumulējošu siltuma uzkrāšanu un saules baterijām. Baltex Group ar lielu nepacietību gaida viesnīcas atvēršanu, lai izbaudītu darba augļus dabā.

Ainavas analīze, Arhitektoniski mākslinieciskā izpēte, Arhitektūras risinājumi, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Darbu organizācijas projekts, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Fotofiksācija, Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, konstrukciju un būvizstrādājumu kopsavilkums, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Skaidrojošais apraksts, Siltummehānika, Izmaksu aprēķins, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Ceļa darbi, Labiekārtojums, Ugunsdzēsības automātikas sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Vides aizsardzības pasākumi.

Pasūtītājs:

Privātpersona

Nodots ekspluatācijā:

vēl nav

Adrese:

Katrīnbādes iela 4, Saulkrasti

Kopējā platība:

1850 m²

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk