Skip links

Pārbūve

Saimniecības ēkas pārbūve par tirdzniecības ēku Siguldā

Visi projekti

Siguldas pils kompleksa pārbūvētā staļļa ēkā ikviens interesants ir aicināts apmeklēt rotkaļu, tekstila, ādas un tradicionālo Siguldas spieķu darbnīcas, kā arī izstāžu galeriju, kurā ir skatāmas orģinālas amatniecības un mākslas izstādes. Amatnieku darbnīcā “Baltu rotas” apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja vērot, kā rotaslietas darina Siguldas rotkaļi, kuri ar šo arodu nodarbojas jau vairākas desmitgades. Darbu pamatā ir seno Baltu tautu bagātības- forma, raksti un stāsts. Darbnīcā apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar rotu kolekcijām, kā arī pašiem iesaistīties radošos procesos.

Tādā veidā Baltex Group ar šī projekta realizāciju palīdzējuši saglabāt un popularizēt Siguldas novada vērtības un tradīcijas tālākām paaudzēm. Projekts realizēts Pilnsabiedrības RE ARTA ietvaros sadarbībā ar SIA Arh Stadija.

Ainavas analīze, Arhitektoniski mākslinieciskā izpēte, Arhitektūras risinājumi, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Darbu organizācijas projekts, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Centralizētā izziņošanas sistēma, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Fotofiksācija, Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, konstrukciju un būvizstrādājumu kopsavilkums, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Skaidrojošais apraksts, Siltummehānika, Izmaksu aprēķins, Tehniskās apsekošanas atzinums, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Labiekārtojums, Ugunsdzēsības automātikas sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Uzmērījuma rasējumi, Vides aizsardzības pasākumi.

Edgars Blumbergs

Pasūtītājs:

Siguldas novada dome

Nodots ekspluatācijā:

2016

Adrese:

Pils iela 16, Sigulda

Kopējā platība:

668 m²

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk