Skip links

Jaunbūve

Ražošanas ēka Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā Nr. 6

Visi projekti

Rūpnīcā paredzēts radīt videi draudzīgu iepakojumu, izmantojot vairākkārt pārstrādājamās plastmasas tehnoloģiju un tādējādi pagarinot jau radītās plastmasas mūža ilgumu. Jaunā rūpnīca ir jau divpadsmitā pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma būvētā ražošanas ēka Ventspils brīvostas industriālajā zonā. 6200 m2 lielā ražošanas ēka, kas sastāv no 4800 m2 plašām ražošanas telpām, moderna biroja un palīgtelpu daļas, tapšanas gaitā ir piedzīvojusi vairākas izmaiņas, lai kļūtu universāla un pievilcīga topošajam nomniekam. Šobrīd Ventspils brīvostas industriālā teritorija ir par vēl vienu sociāli atbildīgu, novatorisku un ilgtspējīgi domājošu uzņēmumu bagātāka, ostas pilsētu padarot īpaši piesaistošu arī citu mūsdienīgu uzņēmumu attīstībai.

Ražošanas ēka Nr. 6 ir iznomāta kompānijai SIA “FORPET BALTIC”, un uzņēmums tajā paredzējis ražot inovatīvas kafijas glāzītes, to vāciņus un citus konteinerus no atkārtoti pārstrādātas plastmasas. Ražotne izcelsies tehnoloģiskā risinājuma ziņā – izmantojot patentētu austriešu tehnoloģiju New Generations Recycling, no kā tiek izgatavoti iepakojuma materiāli, iepakojumus ir iespējams pārstrādāt neierobežoti daudz reižu. Kompānijas sākotnējās investīcijas sasniegušas 16 miljonus eiro, summāri pirmajos četros gados ražošanā plānots ieguldīt vairāk nekā 34 miljonus eiro. Plānotie realizācijas apjomi: 1800 miljoni vāciņu, 360 miljoni glāzīšu, 10 000 tonnas rPET plēves ražošanas piektajā darbības gadā, ko eksportēt uz ES un citiem pasaules reģioniem.

Ainavas analīze, Arhitektūras risinājumi, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Dūmu nosūce, Darbu organizācijas projekts, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Centralizētā izziņošanas sistēma, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Fotofiksācija, Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, konstrukciju un būvizstrādājumu kopsavilkums, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Meliorācijas sistēmas, Skaidrojošais apraksts, Siltumapgāde (ārējā), Siltummehānika, Izmaksu aprēķins, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Tehnoloģiskā daļa, Ceļa darbi, Labiekārtojums, Ugunsdzēsības automātikas sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Vides aizsardzības pasākumi.

Edgars Blumbergs

Pasūtītājs:

PI “Ventspils komunālā pārvalde”

Nodots ekspluatācijā:

2023

Adrese:

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 6, Ventspils

Kopējā platība:

6208 m2

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk