Skip links

Jaunbūve

Privātmāju ciemu jaunbūves Upesciemā

Visi projekti

Rezidences UPE ir moderns privātmāju ciemata projekts Upesciemā, kas izceļas ar skandināvu arhitektūras stilu un minimālismu. Projekts piedāvā A klases energoefektīvas ēkas, kas ir aprīkotas ar siltinātām grīdām, rekuperācijas sistēmu, un iespēju pieslēgt siltumsūkni. Arhitektūras dizains ietver tīras līnijas un tumšos toņus, kas harmoniski iekļaujas apkārtējā vidē.

Interjers ir veidots ar augstas kvalitātes iekšējo apdari, kurā ietilpst iebūvētas mēbeles, augstākās klases virtuves tehnika, un efektīvi gaismas risinājumi. Drošību nodrošina autonoma signalizācija ar domofonu katrā ēkā.

Baltex Group veica pilna cikla projektēšanas darbus, sākot ar teritorijas plānošanu, Ielu ar inženiertīkliem tehniskā projekta izstrādi, 10 māju projektēšanu un Interjera izstrādi.

Ainavas analīze, Arhitektoniski mākslinieciskā izpēte, Arhitektūras risinājumi, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Darbu organizācijas projekts, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Fotofiksācija, Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, konstrukciju un būvizstrādājumu kopsavilkums, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Skaidrojošais apraksts, Siltummehānika, Izmaksu aprēķins, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Ceļa darbi, Labiekārtojums, Ugunsdzēsības automātikas sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Vides aizsardzības pasākumi.

Pasūtītājs:

Privātpersona

Nodots ekspluatācijā:

vēl nav

Adrese:

Plūmju, Upeņu ielas, Upesciems

Kopējā platība:

-

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk