Skip links

Jaunbūve

Pamatskolas ēkas būvniecība Saldū

Visi projekti

Plānotajā projektā Saldus pamatskolai izbūvēts jauns skolas korpuss ar savienojumu uz esošo ēku, demontētās ēkas vietā. Jaunajā ēkā izveidots telpu bloks ar dabaszinību, moderno tehnoloģiju/valodu kabinetiem, praktisko darbu laboratorijām un mājturības telpām.

Pēc būvdarbu pabeigšanas, jaunizbūvētajā ēkā nodrošināta vides pieejamība, ēka aprīkota ar ergonomiskām mēbelēm, moderniem IT risinājumiem un tehnoloģijām.

Būvdarbu rezultātā uzbūvēta zema enerģijas patēriņa ēka un uz ēkas tiks uzstādītas arī saules baterijas. Projekta laikā veikta arī apkārtnes labiekārtošanas darbi. Skolas jaunā ēka saņēmusi Latvijas būvniecības gada balvu

Ainavas analīze, Arhitektūras risinājumi, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Darbu organizācijas projekts, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Centralizētā izziņošanas sistēma, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Fotofiksācija, Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, konstrukciju un būvizstrādājumu kopsavilkums, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Skaidrojošais apraksts, Siltumapgāde (ārējā), Siltummehānika, Izmaksu aprēķins, Tehniskās apsekošanas atzinums, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Tehnoloģiskā daļa, Ceļa darbi, Labiekārtojums, Ugunsdzēsības automātikas sistēmas, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Uzmērījuma rasējumi, Vides aizsardzības pasākumi.

Edgars Blumbergs

Pasūtītājs:

Saldus novada dome

Nodots ekspluatācijā:

2022

Adrese:

Lielā iela 31/35, Saldus

Kopējā platība:

4873 m²

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk