Skip links

Jaunbūve

Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola

Visi projekti

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) par jaunbūvi Alejas ielā saņēma 1. vietu nominācijā “Jauna sabiedriskā ēka”. Balva piešķirta konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2020” ietvaros.

“Liels paldies konkursa žūrijai par saņemto atzinību, liels, liels paldies par novērtējumu! Esmu pateicīga un saviļņota. Visas skolas vārdā paldies arhitektam, būvniekam, kā arī pilnīgi visiem un ikkatram, kas ļāva īstenoties šim sapnim par kvalitatīvu jaunbūvi skolas vajadzībām. Ēka, kas tikai pērn tik nodota ekspluatācijā, šobrīd izpelnījusies atzinību gan no skolas mācībspēkiem, gan audzēkņiem, gan arī liepājniekiem un pilsētas viesiem,” uzsver LMMDV direktore Inga Auziņa.

Jaunajā skolas ēkā mājvietas ir Koka izstrādājuma dizaina (KID) izglītības programmai, Metālizstrādājuma dizaina izglītības programmai (MID), kā arī Interjera dizaina un Arhitektu izglītības programmām. Telpās atrodas arī juvelieru darbnīca, kompozīcijas klases un tehnoloģijas telpas, rasēšanas un projektēšanas klases, mūsdienīgi aprīkota atpūtas telpa audzēkņiem ar pieeju bibliotēkai. Ēkas otrajā stāvā atrodas Multimediju un Reklāmas dizaina izglītības programmas, kā arī datorklases.

Par jaunbūvi Alejas ielā stāsta arhitekts Andris Kokins: “Jaunbūves fasādei ir izvēlēts dabīgi rūsējošs metāls, kas ar laiku mainīs savu ārējo izskatu. Arī laikapstākļu ietekmē metāls mainīs savu krāsu. Mākslas skolai šāds formāts ļoti piestāv, jo tas ir radošs un inovatīvs risinājums, turklāt fasādes risinājumu papildina plašs skatlogs uz Alejas ielu, Jāņa Čakstes laukumu un tas nodrošinās abpusēju kontaktu starp skolu un pilsētu”.

Ainavas analīze, Arhitektūras risinājumi, Apūdeņošanas sistēmas, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Darbu organizācijas projekts, Drenāžas inženiertīkli, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Centralizētā izziņošanas sistēma, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Gāzes apgāde (iekšējā), Gāzes apgāde (ārējā), Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Skaidrojošais apraksts, Siltumapgāde (ārējā), Siltummehānika, Sprinkleru sistēma, Izmaksu aprēķins, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Tehnoloģiskā daļa, Ceļa darbi, Labiekārtojums, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ūdensnotekas, Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Vides aizsardzības pasākumi

Edgars Blumbergs

Pasūtītājs:

PIKC “Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”

Nodots ekspluatācijā:

2022

Adrese:

Alejas iela 18, Liepāja

Kopējā platība:

2167 m2

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk