Skip links

Pārbūve

Jūrmalas Kultūrtelpas un vides dizaina centra restaurācija

Visi projekti

Šajā skaistajā Jūrmalas koka arhitektūras paraugā, 1879. gadā celtajā ēkā ar vēsturisko nosaukumu Bellevue, mājo Jūrmalas Kultūrtelpas un vides dizaina centrs.

Kultūrvēsturiskas mantojums ir pamats, uz kura tiek veidota nākotnes perspektīva. Centrs ne vien raugās, lai tiktu saglabāta un popularizēta vēsturiskā apbūve, bet arī strādā pie tā, lai Jūrmala pilsētvidē ienestu laikmetīgu arhitektūru un mākslas vērtības.

Ainavas analīze, Aukstumapgāde, Arhitektoniski mākslinieciskā izpēte, Arhitektūras risinājumi, Apkure, Klimata kontroles sistēma, Ventilācija, Būvdarbu apjomu saraksts, Būvakustika, Būvkonstrukcijas, Darbu organizācijas projekts, Elektroapgāde (iekšējā), Elektroapgāde (ārējā), Pagaidu energosertifikāts, Elektronisko sakaru sistēmas, Centralizētā izziņošanas sistēma, Piekļuves kontrole, Apsardzes signalizācija, Elektronisko sakaru inženiertīkli, Vadības un automatizācijas sistēmas, Videonovērošana, Elektronisko sakaru sistēmas (ārējās), Fotofiksācija, Ģeotehniskā izpēte, Ģenerālplāns, Iekārtu izvietojums, Interjers, Iekārtu, konstrukciju un būvizstrādājumu kopsavilkums, Lietus ūdens kanalizācijas tīkli, Skaidrojošais apraksts, Siltumapgāde (ārējā), Siltummehānika, Izmaksu aprēķins, Tehniskās apsekošanas atzinums, Ģeodēziskā un topogrāfiskā izpēte, Ceļa darbi, Labiekārtojums, Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, Ūdensapgāde un kanalizācija (iekšējā), Ūdensapgāde un kanalizācija (ārējā), Ugunsdrošības pasākumu pārskats, Uzmērījuma rasējumi, Vides aizsardzības pasākumi.

Edgars Blumbergs

Pasūtītājs:

Jūrmalas pilsētas pašvaldība

Nodots ekspluatācijā:

2017

Adrese:

Pils iela 1, Jūrmala

Kopējā platība:

379 m²

Citi projekti

🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk