Skip links

Par mums

Kas mēs esam

Baltex Group ir projektēšanas uzņēmums ar vairāku gadu pieredzi būvniecības nozarē. Uzņēmums komandā pulcē dažādu jomu speciālistus ar pieredzi, kas iegūta projektējot jau vairākus desmitus gadus, Latvijā un arī ārpus tās robežām. Katru jaunu projektu saskatām kā kopīgu komandas izaicinājumu, kas veicina radošu iekšējo konkurenci un veiksmīgu, klientam tīkamu, gala rezultātu.

Baltex Group ir dibināts uz sadarbības un ilgtspējas pamatiem, un mēs lepojamies ar spēju piedāvāt risinājumus, kas balstīti mūsu zināšanu un pieredzes klāstā, pat vissarežģītākajās situācijās. Uzskatam, ka veiksmīgi projekti nav tikai rezultāts, bet arī ceļš, kādā tos sasniedzam.

Tamdēļ, mēs saviem klientiem nodrošinām ne tikai izcilu būvprojektu rezultātu, bet arī draudzīgu un uzticamu sadarbību katrā tā izstrādes posmā.

Mūsu misija, vīzija un mērķi

Mūsu misija ir nodrošināt klientu vēlmēm atbilstošus arhitektūras risinājumus, kas ir ne tikai estētiski patīkami, bet arī funkcionāli daudzpusīgi. Mūsu vīzija ir būt klienta uzticamam partnerim ceļā uz arhitektūras izcilību, veicinot progresu projektēšanā, ne tikai radot ievērojamas telpas, bet arī nodrošinot skaidru ceļu mūsu klientiem savu sapņu īstenošanai. Mūsu mērķis ir atstāt paliekošu mantojumu, izmantojot novatoriskus un ilgtspējīgus dizainus, kas pārsniedz laiku un bagātina to cilvēku dzīvi, kuriem mēs kalpojam.

PIEREDZE

Mūsu gadiem ilgā pieredze arhitektūras projektu izstrādē veicinājusi zināšanas, viedumu un radošumu, kas atspoguļojas mūsu projektos. Mēs izprotam arhitektūras izaicinājumus, un mums ir zināšanas, lai tos efektīvi pārvarētu.

ELEGANCE

Mēs pieņemam arhitektoniskā viegluma jēdzienu, lai veidotu elegantas struktūras, kas ir estētiskas, radošas, kā arī funkcionālas. Mēs ticam tādu telpu projektēšanai, kas bez piepūles mijiedarbojas ar apkārtni, ļaujot gaismai un gaisam brīvi plūst.

SADARBĪBA

Mūsu prakses pamatā ir sadarbība. Mēs veicinām sadarbības garu, cieši sadarbojoties ar saviem klientiem, partneriem un ieinteresētajām pusēm. Mēs uzskatām, ka lieliska arhitektūra ir kopīga redzējuma un komandas darba rezultāts.

Pieredzē balstītas garantijas

65+

Komandas saliedēšanās pasākumi

12

Iegūtas balvas arhitektūras un būvniecības jomā

117,000

Izdzertas kafijas

Mūsu komanda

Mārtiņš Ratnieks

Uzņēmuma vadītājs

Mārtiņš Melderis

Izpilddirektors

Baiba Sprice

Biroja vadītāja

Ieva Svikle

Ekspertīzes vadītāja

Dzintra Cīrule

Arhitekte, Būvprojektu vadītāja

Ilgvars Gravnieks

Arhitekts, Būvprojektu vadītājs

Aivars Mauriņš

Būvinženieris, Būvprojektu vadītājs

Anete Biņķe

Arhitekte, Projektu vadītāja

Anna Marija Vilemsone

Projektu vadītāja

Sabīne Salmišķe

Projektu vadītāja

Una Ozoliņa

Arhitekte

Vladlens Kurajevs

Arhitekts

Andris Bergmanis

Arhitektūras tehniķis
🍪 Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Jūsu mājas lapas pieredzi. Uzzināt vairāk