Iekšējo elektrotīklu projektēšanas pakalpojumi

Uzņēmums piedāvā augsti kvalificētu, mūsdienīgu speciālistu konsultācijas, kuri atradīs labākos risinājumus Jūsu interesēm un iespējām.

Mūsu projektos ietveram jaunākās tehnoloģiskās tendences un energoefektīvus risinājums ar LED gaismas ķermeņiem, sensoro vadību, attālinātu vadību,”gudrās mājas” specifiku, u.c

Lai pasargātu savu īpašumu no zibens izlādes negatīvās ietekmes,  speciālisti izstrādās detalizētu zibens aizsardzības sistēmas projektu, vai veiks riska izvērtēšanu, kas atbilst LBN 261-07 un EN 62305 u.c

Elektroapgādes nozare strauji attīstās un tirgū ienāk arvien jauni un mūsdienīgāki risinājumi. Mūsu speciālisti ar prieku palīdzēs un atbildēs uz Jums interesējošajiem jautājumiem.

 • Projektējam dažādu izmēru un materiālu individuāli vai rūpnieciski komplektējamas sadalnes un automātiku, piemērotas projekta plānojumam un interjeram.
  0.4/0.23 kV sadalnes un komutācijas ierīces
 • Paaugstinātam elektroapgādes drošumam un ekspluatācijas prasībām piedāvājam detalizētu kabeļu reņu, kabeļu trepju, kopņu tiltu un mehānismu projekta izstrādi. Izstrādājam projektus Canalis sistēmai, kas būtiski samazina kabeļu apjomus un izmaksas.
  Kabeļu plauktu sistēmas un kopņu tilti
 • Izstrādājam kabeļlīniju trasi un aizsargpasākumus, kā arī veicam kabeļu izvēli atkarībā no pieslēdzamo iekārtu elektrotehniskajiem parametriem.
  Kabeļlīnijas
 • Piedāvājam apgaismojuma līmeņa aprēķinus un 3D vizualizācijas gan iekštelpām, gan fasādēm.
  Zibensaizsardzības un pārsprieguma aizsardzība